کراتینه مو برای صافی و زیبایی مو استفاده می شود.
کراتینه مو چیست؟
ژوئن 16, 2020
پاکسازی پوست صورت
پاکسازی پوست چیست و به چه منظوری انجام می شود؟
ژوئن 22, 2020

کچل خوشتیپ ها چه رازهایی دارند؟

یک مرد کچل جذاب

ممکن است راه های زیادی را برای جلوگیری از ریزش موی خود امتحان کرده باشید ولی در نهایت موفق به جلوگیری از این اتفاق نشده و در نهایت کچل شده باشید. در این مطلب می خواهم روش هایی را برای شما بیان کنم که با استفاده از آن بتوانید در عین نداشتن مو زیبا و جذاب به نظر برسید. اگر می خواهید بدانید کچل خوشتیپ ها چه رازهایی دارند، با ما همراه باشید. ضمناً چنانچه به یادگیری آرایشگری مردانه علاقه دارید، می توانید به صفحه آموزش آرایشگری مردانه مراجعه نمایید. 

سر و بدن خود را همیشه تمیز نگهدارید

پاکیزگی اولین اصل زیبایی و خوش تیپی است. وقتی تمیز باشید و از عطر استفاده کنید، بدن شما خوشبو خواهد بود و این می تواند در زیباتر به نظر رسیدن شما نیز تاثیر بگذارد. سعی کنید هر روز حمام کنید و در زمان حمام کردن از شامپوهای نعطر استفاده کنید. علوه بر این می توانید برای جذاب به نظر رسیدن خود سرتان را با یک روغن معطر چرب کنید، تا یک کچل خوشتیپ به نظر برسید.

موهای خود را کوتاه کنید

برخی از افراد کچل تصور می کنند که کوتاه کردن موهای اطراف و قرض دادن آن به بخش های کم پشت سر می تواند ظاهر آن ها را زیباتر کند. این در حالی است که چنین چیزی خلاف واقع است. در واقع شما با پذیرفتن کچل بودن خود گام بلندی را در حل این مشکل برداشته اید. برای زیباتر به نظر رسیدن بهتر است دور موهای خود را حسابی کوتاه کنید. در صورتی که موهای اطراف سر خود را به اندازه کافی کوتاه کنید، موهای روی سر پرپشت تر به نظر می رسد و به این ترتیب یک کچل خوشتیپ به نظر می رسید.

از نقش موهای صورت در ظاهر خود قافل نشوید

موهای صورت یکی از عوامل جذابتر به نظر رسیدن مردان است. در واقع حال که شما مو ندارید، بهتر است این نقیصه را با موهای صورت خود رفع کنید. اگر ریش های پر پشتی دارید، بهتر است آن ها را بلند کنید. داشتن ریش های بلند می تواند شما را به یک کچل جذاب تبدیل کند. این در حالی است که به افراد دارای موهای کم پشت توصیه می شود، موهای صورت خود را به جز سبیل ها بتراشند. داشتن سبیل های از بنا گوش در رفته می تواند از شما یک کچل خوشتیپ بسازد. این در حالی است که برای برخی از افراد استفاده از ته ریش مناسب ترین حالت ممکن را فراهم می کند.

سبیل می تواند کچل های را خوشتیپ کند

از کلاه ها استفاده کنید

یکی از روش هایی که می تواند برای جذاب تر به نظر رسیدن توسط مردان کچل استفاده شود، پوشیدن کلاه است. البته نوع کلاهی که انتخاب می کنید، کاملاً به نوع پوشش و لباس های شما وابسته است. در زمستان می توانید از کلاه های پشمی استفاده نمایید؛ این در حالی است که اگر تیپ اسپرت دارید، بهتر است در فصول گرم از کلاه کپ استفاده کنید. توصیه نمی شود افرادی که تیپ های رسمی دارند، از به جز در موارد خاص از کلاه استفاده کنند.

استفاده از عینک می تواند به تبدیل شدن به یک کچل خوشتیپ کمک کند

حتماً به این امر توجه کرده اید که عینک های آفتابی و به خصوص انواع تیره آن ها، تا چه حد به کچل ها می آیند. البته این امر تنها به عینک آفتابی خلاصه نمی شود و شما می توانید از عینک های طبی نیز با توجه به فرم صورت خود بهره ببرید. انتخاب یک عینک مناسب با فرم صورت می تواند زیبایی شما را دو چندان کند.

عینک دودی کچل ها را جذاب می کند

به سایر نکات توجه کنید

دقت کنید که فوکوس کردن روی سایر ویژگی های ظاهری می تواند کچلی را کمرنگ کند. برای مثال اگر هیکل و اندام مناسبی داشته باشید، کچلی شما کمتر به چشم می آید. اگر می خواهید در عین کچل بودن خوشتیپ به نظر برسید، بهتر است روی بخش های دیگری از ظاهر خود تمرکز کنید؛ برای مثال استفاده از یک ساعت زیبا، لباس های خوش رنگ که به رنگ پوستتان می آیند و سایر موارد دیگر می تواند شما را جذاب تر از پیش به نظر برساند.

نتیجه گیری: کچلی و خوش تیپ بودن با هم تضاد ندارند

همانطور که مشاهده کردید، روش های زیادی را برای خوشتیپ به نظر رسیدن در عین کچل بودن، به شما معرفی کردیم. استفاده از این روش ها با افزایش زیبایی شما، می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز بشود. با این وجود اگر با استفاده از این روش ها نیز احساس می کنید که نبود مو باعث از دست رفتن زیبایی شما شده است، می توانید از روش هایی همچون کاشت مو و یا سایر موارد همچون بهره بردن از کلاه گیس استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.